Windows systém administrátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• administraci aplikačních serverů s operačním systémem Microsoft Windows
• administrace MS Sharepoint (správa farmy)
• administrace MS CRM
• administrace MS IIS
• pravidelné patchování, upgrade svěřených systémů
• podpora IT Helpdesku
• zálohování a obnovu dat
• monitoring svěřených systémů a aplikací, zajištění informační bezpečnosti
• vedení technické dokumentace
• spolupráce na bankovních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost pracovat v sehraném a přátelském týmu
• Možnost zjistit, že i IT se dá dělat jinak než je běžné :-)
• Získáte samostatnou, zajímavou a kreativní práci
• Dostanete se do prostředí, ve kterém je radost pracovat
• Dobré nápady se u nás opravdu realizují
• Získáte 5 týdnů zasloužené dovolené a až 3 dny zdravotního volna + další benefity (zvýhodněná nabídka firemních produktů, jazykové vzdělávání, sportovní a kulturní akce oddělení/celofiremní, stravenky, lékařská péče, odborná školení a kurzy - rozšiřování a prohlubování kvalifikace, Cafeteria – poukázky flexipass, sociální program)
• Pracoviště Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Společnost zabývající se bankovními a finančními službami.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání technického směru
• orientovat se v IT oblasti, používat přístup: “Když nevím, tak si zjistím“
• zkušenost s administrací Windows 2008/2012 server, Sharepoint, IIS
• zkušenost s Powershell a VBScript
• zkušenost s MSSQL
• zkušenost s Nintex Workflow
• zkušenost s implementací serverových služeb
• ochotu učit se novým věcem
• dobré vystupování, schopnost samostatné i týmové práce

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3194226  Datum zveřejnění: 21.9.2017