PLC programátor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spolupráce na návrhu a realizaci projektů procesní automatizace v potravinářství se zaměřením na pivovarské technologie
• Programování PLC a SCADA systémů
• Zpracování technické dokumentace
• Účast na zprovoznění zařízení v místě instalace v ČR i v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
• Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
• Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
• Odpovídající finanční ohodnocení, růst mzdy po zapracování
• Příplatky za práci v zahraničí
• Řadu firemních benefitů (závodní stravování, home office, 3 dny volna navíc, příspěvek na důchodové či investiční pojištění, telefon a notebook i k soukromým účelům)
• Volnou pracovní dobu
• Zázemí stabilní společnosti s více jak 25ti letou historií
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Místo výkonu práce: Praha 10

Informace o náboru

Zajímá Vás programování PLC? Chcete se podílet na projektech automatizace výroby světových značek piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Pak jste ten, koho hledáme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Společnost, která je předním dodavatelem v oblasti průmyslové automatizace technologických procesů a výrobních informačních systémů se specializací na potravinářský průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru – vhodné pro absolventy VŠ
• Obecné povědomí o programování PLC a SCADA systémů
• Chuť učit se nové věci
• Schopnost práce v týmu
• Analytické a logické myšlení, svědomitost a spolehlivost
• Znalost anglického jazyka na úrovni B1, středně pokročilý
• Ochotu dále se vzdělávat
• Ochotu cestovat do zahraničí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3197575  Datum zveřejnění: 25.9.2017