Manažer servisu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Koordinace servisního týmu
• Plánování
• Komunikace s klienty v Evropě

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP
• stravenky, mobilní telefon, počítač
• možnost práce na home office
• možnost příspěvku na dopravu
• zajímavé platové ohodnocení
• Místo výkonu práce Hostivice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českého výrobce kompletních systémů pro řezání vysokotlakým vodním paprskem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer servisu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost, která se zabývá výrobou kompletních systémů pro řezání vysokotlakým vodním paprskem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Středoškolské vzdělání
• Praxe v servisním oddělení, na vedoucí pozici výhodou
• Komunikativní znalost AJ, výhodou je znalost NJ
• Manažerské dovednosti
• Pro-klientský přístup
• Komunikativnost, zodpovědnost, motivace

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3198471  Datum zveřejnění: 26.9.2017