Zvukový a obrazový technik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Provádění obrazové, zvukové a počítačové technické podpory na konferencích, seminářích a festivalech
- Práce zvukaře a obrazového technika
- Práce v Praze, po celé ČR, později i možnost výjezdů do zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na ŽL, HPP, DPP
- Vhodná pro studenty, kteří jsou časově flexibilní
- Individuální neplacené volno
- Mzda od 20 do 40 000,- - zveřejnit

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost poskytující překladatelské, tlumočnické, ozvučovací a cateringové služby, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici ZVUKOVÝ A OBRAZOVÝ TECHNIK.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost poskytující překladatelské, tlumočnické, ozvučovací a cateringové služby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou, obor elektro výhodou
- AJ na komunikativní úrovni (střední úroveň B1, B2)
- Práce na PC, znalost MS Office
- ŘP skup. B
- Časová flexibilita
- Praxe výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3198767  Datum zveřejnění: 26.9.2017