Všeobecná sestra na lůžkové oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Benešov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Poskytování zdravotní péče v souladu s právními předpisy a standardy
• Dodržování hygienicko-epidemiologického režimu
• Vedení zdravotnické dokumentace
• Poskytování informací a pokynů lékaře pacientovi
• Práce na oddělení chirurgie, interny, ARO, JIP nebo rehabilitace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Adekvátní finanční ohodnocení s možností růstu dle získaných zkušeností
• Náborový příspěvek
• Možnost profesního růstu
• Podporu vzdělávání a dalšího rozvoje
• Příspěvek na bydlení po dobu 2 let při plném pracovním úvazku
• Možnost zajištění ubytování v místě pracoviště, příspěvek na bydlení
• Další benefity - stravování, firemní jesle, příspěvek na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, péče o tělo (zvýhodněná cena pedikúry, masáží, kosmetiky, apod.), firemní akce
• Směnný provoz
• Místo výkonu práce: Benešov u Prahy
Absolventům zdravotnických škol oboru zdravotnický asistent dále nabízíme:
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Úhrada školného na VŠ nebo VOŠ při studiu kombinované formy studia
• Podpora ve zvyšování kvalifikace dle ZP včetně uzavření kvalifikační dohody na 5 let a získání jistoty absolventa v trvání pracovního poměru
• Studijní stipendium při stanoveném prospěchu na státní VŠ

Informace o náboru

Pro našeho klienta, zdravotnické zařízení poskytující špičkovou péči v řadě specializovaných oborů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Všeobecná sestra na lůžkové oddělení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnická organizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Všeobecná zdravotní sestra, zdravotnický asistent

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Úplné vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo ochota tento obor dále studovat
• Praxe u lůžka výhodou
• Samostatnost, flexibilita, empatie, pečlivost, trpělivost,
• Organizační schopnost, výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3200148  Datum zveřejnění: 27.9.2017