Řezník – Bourač

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Bourání vepřových půlek a hovězích čtvrtí
• Koštění a následná úprava

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nadstandardní platové ohodnocení – úkolová mzda až 42 000 Kč
• Práci na HPP ve stabilní a rostoucí čistě české firmě s 18 – letou tradicí v oboru
• Možnost práce na zajímavých a nadstandardně placených zakázkách v zahraničí (Skandinávie)
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na ubytování
• Příspěvek na cestování
• Pracoviště: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním služeb při zpracování masa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řezník – Bourač.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá poskytováním služeb při zpracování masa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru – výhodou
• Praxe v oboru – vítána
• Časovou flexibilitu
• Potravinářský průkaz – výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3203663   Datum zveřejnění: 13.12.2017