Prodejní asistent/ka Praha

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha zákazníka při výběrů zboží
• práce na pokladně
• vybalování zboží
• úklid kabinek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• vánoční bonus
• slevy na oblečení 50% pro zaměstnance a 25% pro rodinné příslušníky
• flexibilní pracovní doba
• tarifní příplatek ke mzdě
• místo výkonu práce: Praha – Arkády Pankrác, Chodov

Informace o náboru

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti módy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Prodejní asistent/ka Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• ukončené středoškolské vzdělání / vyučení / základní vzdělání
• příjemné a vstřícné vystupování
• uvítáme zkušenosti v obchodu - není to pro nás však rozhodující
• uvítáme časovou flexibilitu a týmovost

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3206134  Datum zveřejnění: 4.10.2017