Inženýr kvality - Chropyně, okres Kroměříž, Zlínský kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Přerov, Okres Kroměříž
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000 Kč- 40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• odpovědnost za plánování kvality dle požadavků ISO/TS 16 949
• plánování a realizace kvalitativních procesů nových projektů
• podpora výrobního procesu ve shodě s firemními a zákaznickými požadavky
• řízení trvalého zlepšování v rámci řízených projektů
• příprava odpovídající dokumentace pro nové projekty a aktualizování dokumentace ke stávajícím projektům
• zpracování zákaznických požadavků a reklamací
• spolupráce na kvalitativních tématech s výrobou a logistikou

Zaměstnanecké výhody, benefity

• odpovídající platové ohodnocení/podle zkušeností a praxe v oboru
• kariérní růst
• zázemí stabilní české firmy
• vzdělávací kurzy
• stravenky
• firemní akce
• odpovídající platové ohodnocení - podle zkušeností a praxe v oboru (25.000 Kč- 40.000 Kč)
• termín nástupu: dle dohody, možný ihned
• místo výkonu: Chropyně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou, instalací, opravou elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýr kvality

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ technického směru
• orientace v technické dokumentaci
• teoretická znalost ISO 9001
• základní znalost nástrojů kvality (G8D, FMEA, SPC)
• schopnost analytického řešení problémů, důslednost a komunikační dovednosti
• uživatelská znalost PC, Excel, Word
• NJ/AJ - středně pokročilá znalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3207053  Datum zveřejnění: 5.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 Kč- 40.000 Kč