Area Sales Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatná práce v rámci svěřených regionů ČR
• Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z oblasti nemocnic a soukromých zdravotnických zařízení, stejně tak péče o stávající klienty
• Nabídka a prezentace produktů svěřeného portfolia určených pro ortopedické obory Odpovědnost za prodejní úspěšnost
• Zpracování a prezentace nabídek, obchodní jednání, uzavírání smluv
• Udržování aktivit v oblasti odborného poradenství u zákazníků
• Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zaškolení v oblasti zdravotnických přístrojů, sofistikovaného vybavení operačních sálů, instrumentů, spotřebních materiálů
• Středně velký dynamický pracovní kolektiv
• Možnost osobního i profesního růstu
• Práci ve významné společnosti svého oboru
• Zajímavé platové podmínky včetně bonusového motivačního finančního ohodnocení s řadou nadstandardních výhod
• Auto, telefon, notebook, stravenky
• Nástup ihned / dohodou
• Výkon práce: svěřený region ČR

Informace o náboru

Pro našeho klienta, obchodní a servisní společnost, která dodává zdravotnickou techniku, zdravotnický materiál a zajišťuje komplexní servis zdravotnické techniky, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Area Sales Manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

obchodní a servisní společnost dodávající zdravotnickou techniku, zdravotnický materiál a zajišťující komplexní servis zdravotnické techniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ (nejlépe technický nebo zdravotnický směr)
• Praxe v obchodní činnosti alespoň 1 rok
• Zkušenosti ze zdravotnictví výhodou (orientace v oblasti endoskopie, zdravotnické techniky a technologie vybavení operačních sálů)
• Anglický nebo německý jazyk - komunikativní znalost podmínkou
• Velmi dobré prodejní a komunikační dovednosti
• Ochotu učit se a rozvíjet své znalosti a dovednosti
• Vysoké pracovní nasazení a očekávané prodejní výsledky
• ŘP skupiny B a ochotu intenzivně cestovat v rámci svěřeného regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3207630  Datum zveřejnění: 6.10.2017