Kodér/programátor - vývoj webu

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba nových webových stránek
• správa nových i stávajících webů s ohledem na jejich modernizaci a funkčnost, přidávání nových funkcionalit
• převod stávajících stránek na nové – migrace dat při zachování hodnoty stránek z pozice vyhledávačů
• správa nástrojů na zpracování newsletterů
• hostingové služby a s tím spojená administrace
• napojení stránek na zbožové a srovnávací servery

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP
• nadstandardní platové ohodnocení
• pružná pracovní doba po zapracování
• dlouhodobou práci ve stabilní společnosti
• elegantní, luxusní a nadstandardní pracovní zázemí
• domácí a přátelskou atmosféru
• motivující a transparentní systém odměn a benefitů
• můžete využít zaměstnaneckých slev na nákup zboží společnosti
• příspěvek na pojištění odpovědnosti
• za kvalitní práci prémie
• volné vstupy na různé sportovní či společenské události
• roční odměny
• místo výkonu : Ostrava

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá prodejem pánské společenské módy, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Full stack developer.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která se zabývá prodejem pánské společenské módy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• HTML5, CSS3, PHP-MySQL, jQuery
• znalost wordpressu a zkušenosti s tvorbou webových stránek v tomto prostředí