Metodik pojištění / Právník

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava vnitřních předpisů souvisejících s pojistnými produkty
• Příprava návrhu speciálních pojistných smluv, včetně kalkulace pojistného podle vnitřních předpisů společnosti
• Spolupráce na vytváření pojistných podmínek, příprava formulářů pojistných smluv
• Zpracování odpovědí na odborné dotazy
• Telefonická a e-mailová podpora zaměstnanců a zprostředkovatelů v oblasti prodeje
• Spolupráce s dalšími úseky a oddělením společnosti
• Uzavírání pojistných smluv

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Uplatnění ve stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru na trhu
• Odpovídající finanční ohodnocení a prémie
• Zázemí a know-how nadnárodní společnosti
• Vzdělávání a možnost rozvoje Vaší osobnosti i pracovních dovedností, workshopy, semináře
• Odborné zaškolení a systém vzdělávání
• Dovolená navíc, Sick days, firemní akce, příspěvek na doplňkové penzijní pojištění, stravenky, MultiSport, Flexi Passy, školení, sleva na firemní služby a další benefity
• Firemní bonusové složky
• Místo výkonu práce: Praha 4

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Právnické činnosti

Pro našeho klienta, největšího evropského specialistu na právní ochranu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Metodik pojištění / Právník

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání, obor právo
• Praxe a všeobecné znalosti z pojišťovnictví
• Výborná komunikace s lidmi, schopnost rozhodování a samostatnost při řešení problémů
• Znalost legislativy související s pojišťovnictvím, všeobecná znalost obecně platných právních předpisů
• Velmi dobré uživatelské znalosti MS Office
• Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni výhodou
• Systematičnost, koncepčnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3224318  Datum zveřejnění: 24.10.2017