Výrobce broušených kamenů – mytí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Okres Liberec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha a seřizování mycí linky
• výměna lázní v mycí lince
• chemické čištění mycí linky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou a perspektivní práci
• nadstandardní sociální program
• Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
• plat 20 000 Kč/měs. až 22 300 Kč/měs. hrubého včetně příplatků.
• Nástup dle dohody

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která je předním světovým výrobcem skla, navrhuje unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem obdivované lidmi ve více než 140 zemích světa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání SO, ÚSO
• schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
• komunikativnost
• schopnost práce v nepřetržitém provozu
• odpovědný přístup k práci
• ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3229599  Datum zveřejnění: 20.11.2017