Elektrotechnik - Královéhradecký kraj

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Okres Hradec Králové, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Montáž, oživování, údržba výpočetní a automatizační techniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Platové ohodnocení 30 – 50 000 Kč
• Ranní směna 7:00 – 15:00hod
• Nástup možný ihned nebo dohodou
• Místo výkonu práce: Solnice okres Rychnov nad Kněžnou

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou překližkových výrobků, produkující dýhy, překližky, dveřovky a laťovky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnik – Královéhradecký kraj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Základní znalosti řídícího systému SIMATIC
• Základy strojírenství
• Cizí jazyk AJ - základy, NJ – výhodou
• Vhodné i pro absolventy studijního oboru elektrotechnika se zaměřením na řídící systémy

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3229810  Datum zveřejnění: 6.12.2017