Hlavní stavbyvedoucí

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava staveb a projektů v oblasti geotechniky / geotechnologie / pozemní stavby
- technickoekonomická příprava staveb
- spolupráce při kontrole prováděných technologií
- sběr dat prováděných technologií in-situ
- převádění dat do firemního SW
- porovnání výsledků s požadavky projektu dle dohodnutých standardů
- komunikace s projektanty ve věci stanovení případných nápravných opatření spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní stavební společnosti
- ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance
- cestovní náhrady včetně diet
- 5 týdnů dovolené
- Služební automobil, mobilní telefon, příspěvek na stravování, lékařskou péči poskytovanou smluvním lékařem, možnost bezplatného očkování proti chřipce
- odpovídající platové ohodnocení, zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
- možnost seberealizace a profesního rozvoje
- místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se věnuje hledání nejlepšího řešení především v oblasti speciálního zakládání staveb, řešení sesuvů, protipovodňových opatření a mimo dalších činností i realizacím staveb jako generální dodavatel.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání stavebního zaměření – geotechnika / geologie / pozemní stavby
- praxi v oboru!
- znalost MS Project velkou výhodou
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
- velmi dobrou znalost práce na PC a ochotu se učit novým aplikacím

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3230195  Datum zveřejnění: 23.11.2017