Pracovník v dřevovýrobě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha základní obráběcích strojů (pila, fréza, bruska)
• Účast na výrobě interiérových dveří a zárubní (dřevo, dýha)
• Zakázková výroba
• Manipulace s vysokozdvižným vozíkem (v případě potřeby zaučíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP u popřední společnosti v oboru s více než 25letou tradicí
• Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy dle plnění úkolu)
• Přeplácení přesčasů, víkendů, svátků
• Bezplatné stravování na pracovišti
• Bonusy za 100% docházku
• Výrazné slevy na vlastní výrobky a materiál
• Možnost využívání přístrojů na dílně za symbolickou cenu
• Pracoviště: Mělčany

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou interiérových dveří a zárubní, hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník v dřevovýrobě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Výroba interiérových dveří a zárubní.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Min. vyučení, v oboru – výhodou
• Praxe na obdobné pozici – výhodou
• Znalost obsluhy výše zmíněných obráběcích strojů
• Zkušenost s obráběním dřeva
• Průkaz VZV – výhodou
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Do předmětu emailu uveďte název pozice. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3231771   Datum zveřejnění: 11.2.2018