Asistent/asistentka prodeje Lutín/Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• organizační a administrativní podpora a vykonávání úkolů spojených s chodem obchodního oddělení
• každodenní komunikace s dodavateli a zákazníky
• zpracování cenových nabídek a podkladů pro obchodníka
• zpracování objednávek
• dohled nad realizacemi, logistika zakázek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• profesní růst
• kompletní zaškolení
• práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned nebo po dohodě
• jistotu a zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí v oboru
• příjemné pracovní prostředí a kolektiv , možnost stravování
• pestrou a zajímavou práci
• možnost platového růstu v závislosti na projevených dovednostech a schopnostech
• plat 20-25.000,- Kč
• penzijní připojištění
• místo výkonu : Lutín

Informace o náboru

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu, zaměřující se na prodej a nákup hutnických výrobků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/asistentka prodeje Lutín /Morava.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se nákupem a prodejem hutnických výrobků, včetně obchodně-technických služeb s tímto prodejem spojených.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
• uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
• velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování
• vysoké pracovní nasazení, aktivní a samostatný přístup k práci, pečlivost
• aktivní znalost NJ/AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3233233  Datum zveřejnění: 3.11.2017