Sales Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• seznámení se sortimentem
• prezentace a prodej zboží
• vypracování cenových nabídek ve spolupráci s techniky
• spolupracovat při zajištění chodu showroomu
• jednání se stávajícími klienty a akvizice nových zákazníků.
• Fakturace, skladové hospodářství
• Jednání se zahraničními dodavateli, objednávky zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• moderní pracovní prostředí v našem showroomu
• příjemný kolektiv
• zázemí prosperující firmy s 20letým působením na trhu v ČR
• zajímavou a rozmanitou práci
• HPP na dobu neurčitou
• nástupní mzda: Kč 25.000,- (po zkušební době provize z obratu prodejny)
• benefity: stravenky, volný pracovní den za práci v sobotu
• místo výkonu: Praha 4

Informace o náboru

Pro našeho klienta, rodinný podnik, který se zabývá podlahovými krytinami v mezinárodním měřítku hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Rodinný podnik, který se zabývá podlahovými krytinami v mezinárodním měřítku.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• AJ slovem i písmem
• zkušenosti v oboru podlahových krytin nebo bytového designu výhodou
• komunikativnost, pozitivní přístup k řešení zadaných úkolů
• smysl pro týmovou práci
• schopnost vést obchodní jednání se zahraničními dodavateli i náročnými klienty
• práce v sobotu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3236436   Datum zveřejnění: 4.1.2018