Vývojář software (Frontend nebo Backend) ve Svobodné Evropě

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš vyvíjet backend?
• vyvíjet SW na platformě .Net (C#, JS, MS SQL)
• k dispozici dostaneš nejmodernější nástroje (Visual Studio 2017, ReSharper)
Chceš pracovat na frontendu?
• vyvíjet responzivní webové stránky
• pracovat s Atomic Design a Pattern Lab, OOCS, BEM, SASS, React, TypeScript, JavaScript

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti můžeme nabídnout?
• práci, která dává smysl - možnost vytvářet SW nebo web, který pomáhá milionům lidí na celém světě získat objektivní informace
• budeš mít přímý vliv na vytváření produktu
• práci v mezinárodním týmu a aktivní využití angličtiny
• bohatý balíček benefitů (karta Multisport, příspěvek na mhd, penzijní připojištění, životní pojištění, sick days, jazykové kurzy, odborná školení, příspěvek na stravování a skvělou mezinárodní kuchyni v naší jídelně)
• moderní pracoviště kousek od stanice metra Želivského

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

zpravodajství do 23 zemí ve 28 jazycích. Naší misí je poskytovat objektivní informace do regionů, v nichž je zakázána nebo omezena svoboda mediálního zpravodajství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• rád programuješ
• máš zkušenost s vývojem webové aplikace (alespoň jeden úspěšně dokončený projekt) nebo s vývojem responzivního webu
• baví Tě řešit problémy
• umíš logicky přemýšlet
• jsi otevřený novým nápadům

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3237700  Datum zveřejnění: 12.12.2017