Online technická podpora prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Správa strojařského e-shopu s nástroji
• Tvorba obsahu
• Propagace e-shopu
• Komunikace se zákazníky, akvizice nových zákazníků
• Technické poradenství v oblasti broušení, orovnávání a třískového obrábění

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Fixní plat + podíl na zisku e-shopu
• Home office
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• Zázemí stabilní české společnosti
• Malý přátelský kolektiv
• Zvyšování odborné kvalifikace
• Po zapracování další benefity
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost z oblasti strojírenství, hledáme nového kolegu na pozici Online technická podpora prodeje pro Prahu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost specializující se na výrobu jednokamenných diamantových nástrojů a diamantových nožů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ strojírenské – možno i student 4. ročníku
• IT a marketingové cítění
• Komunikativnost
• Kreativitu a samostatnost
• NJ výhodou
• Znalost technologie broušení a obrábění výhodou

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3238336  Datum zveřejnění: 9.11.2017