Prodejce náhradních dílů a servisu - Praha. Modletice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• prodej náhradních dílů na stavební stroje
• každodenní telefonický kontakt se zákazníky
• zjišťování aktuálních potřeb zákazníků
• poradenství

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost pracovat u úspěšného zaměstnavatele s příjemnou firemní atmosférou
• pěkné finanční ohodnocení a bonusy/prémie
• možnost zkráceného úvazku
• pracovní doba na dobu neurčitou
• příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní akce, 13. plat, provize z prodeje
• školení v zahraničí
• firemní dopravu z Opatova
• místo výkonu práce: Modletice

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Prodejce náhradních dílů a servisu - Praha. Modletice.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

společnost, která je oficiálním distributorem strojů a zařízení Cat® pro ČR, zároveň dodává na český trh širokou škálu stavebních, zemních, zemědělských a důlních strojů amerického výrobce Caterpillar a je také dodavatelem komplexních energetických řešení a systémů od stejnojmenného výrobce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vzdělání technického směru nebo zájem o techniku
• alespoň krátkou zkušenost s obchodem
• pasivní znalost anglického jazyka
• samostatného, zodpovědného a komunikativního jedince
• vhodné i pro absolventy s krátkou praxí, rodiče na mateřské dovolené

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3247490  Datum zveřejnění: 20.11.2017