Přípravář pozemních staveb

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Spolupodílení se na všech fázích projektu různých typů staveb RD, BD z hlediska jejich přípravy
• Spolupráce na přípravě a vyhodnocování výběrových řízení na dodavatele
• Samostatné řízení projektů z hlediska nákladu a prostavěnosti
• Administrativní podpora projektových manažerů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti s příjemným firemním prostředím
• Zajímavá různorodá práce
• Práce na HPP i OSVČ (dle dohody)
• Motivující platové ohodnocení
• Technická firemní podpora
• Podpora vzdělávání, školení, možnost seberealizace
• Notebook, služební telefon, firemní benefity
• Nástup: ihned/ dohodou
• Kanceláře: Praha 6

Informace o náboru

Pro našeho klienta, pražskou stavební společnost specializující se na stavby a rekonstrukce RD, BD, půdních vestaveb a historických fasád, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Přípravář pozemních staveb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ / VŠ (stavebního směru)
• Praxe v přípravě pozemních staveb podmínkou
• Výborná znalost práce MS Office
• Znalost AutoCAD
• Pracovní nasazení zaměřené na efektivitu a dosažení cíle
• Smysl pro detail a pečlivost
• Příjemné vystupování
• Organizační schopnosti, pozitivní a odpovědný přístup
• Aktivní přístup, ochota se učit novým věcem a pracovat v týmu
• Flexibilita

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3248028  Datum zveřejnění: 20.11.2017