Area Sales Manager pro celou ČR

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Brno - město, Okres České Budějovice, Okres Jihlava, Plzeň - město, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Rozvíjení a udržování vztahů se současnými klienty
• Vyhledávání a získávání nových klientů
• Analýza trhu a predikce dalšího vývoje
• Definování prodejní strategie
• Zodpovědnost za posílení pozice společnosti na trhu
• Pravidelná komunikace s regionálním managementem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní společnosti v rostoucím a inovativním odvětví
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Příležitost řídit a prohlubovat podnikové aktivity v rámci ČR
• Motivující platové ohodnocení (fixní plat + bonusová složka)
• Služební vůz i pro soukromé účely
• Práce na home-office, mobil, internet – kompenzace nákladů danou společností
• Nástup možný ihned/ dohodou
• Místo výkonu práce: celá ČR

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Společnost zabývající se světelnou technikou a osvětlením dodávanými do velkoobchodních prodejem, pro stavební projekty, nebo energetické společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelné zkušenosti v obchodě, s osvětlením velkou výhodou
• Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
• Uživatelská znalost práce na PC
• Organizační schopnosti
• Příjemné vystupování a orientace na zákazníka
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3250363  Datum zveřejnění: 22.11.2017