Likvidátor škod z pojištění vozidel s polštinou

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která působí na trhu s doplňkovými pojistnými produkty pro automobily a v roce 2012 získala status coverholdera pojistitele Lloyd’s of London pro český a slovenský trh, hledáme vhodné kandidáty na pozici Likvidátor škod z pojištění vozidel s polštinou.

Náplň práce:
• Posuzování vzniku pojistných událostí, jejich zpracování a likvidace
• Určení příčiny vzniku škody a rozsahu poškození
• Komunikace s klienty, poskytování informací o potřebných krocích
postupech nutných k uplatnění a vyřízení pojistné události
• Spolupráce se smluvními partnery a autoservisy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Nástup dle dohody
• Zajímavou a samostatnou práci
• Atraktivní finanční ohodnocení
• Zázemí renomované mezinárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí v Praze

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Konec stránky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Společnost, která působí na trhu s doplňkovými pojistnými produkty pro automobily a v roce 2012 získala status coverholdera pojistitele Lloyd’s of London pro český a slovenský trh.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti v oblasti oprav osobních motorových vozidel
• Pokročilou znalost polštiny slovem i písmem
• Komunikační znalost češtiny/slovenštiny
• Velmi dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3254663  Datum zveřejnění: 4.1.2018