Servisní technik - Německo

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servisování zařízení u klientů v přilehlých oblastech Německa
• Řešení dotazů a servisních závad s klientem i na dálku (telefon, mail, internet)
• Pravidelný kontakt s výrobními závody v NJ nebo AJ (Německo, Holandsko)
• Návštěvy mateřských závodů
• Odevzdávání, instalace, zavádění a oživování zařízení u klienta
• Objednávání náhradních dílů
• Vedení servisní administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP ve stabilní mezinarodní firmě se 126 -letou tradici v oboru
• Zajimavý plat, ohodnocení dle zkušeností
• Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobil
• Úvodní školení a pravidelné odborné školení několikrát do roka v zahraničí
• Bonusy dle domluvy se zaměstnavatelem
• Příspěvek na stravování
• Hrazená jazyková školení
• Diety v ramci delších výjezdů
• Proplácení přesčasů
• Prostředí menšího přátelského kolektivu
• Místo výkonu práce: Německo

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, nabízející sortiment strojů a zařízení pro dělení a přípravu materiálu včetně nářadí, prodávající kotoučové a pásové pily na kov, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - Německo

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru, obor elektro – výhodou
• Praxi se servisem strojů a zařízení – podmínkou
• NJ – na aktivní komunikativní úrovni -podmínkou, AJ – výhodou
• Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
• ŘP sk. B
• Vyhlášku č.50 – výhodou
• Uživatelskou znalost PC
• Spolehlivost
• Dobré komunikační schopnosti
• Prozákaznický přístup

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3256818   Datum zveřejnění: 4.1.2018