Obchodně-technický konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchodní společnost, která zabezpečuje distribuci a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních technologií, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Obchodně-technický konzultant.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a udržování vztahů se stávajícími
• Komunikace a vedení obchodních jednání s partnery
• Vytváření cenových nabídek na dodávky zařízení profese klimatizace, vzduchotechnika atd.
• Příprava/technická podpora zakázek pro přípravu a realizaci
• Aktivní propagace zastupovaných výrobců
• Posuzování a zpracování návrhů technických řešení
• Technické konzultace ve fázích přípravy a realizace
• Monitoring trhu a spokojenosti zákazníků
• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Práce na HPP/ IČO
• Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
• Příležitost pro další profesní růst a vzdělávání s možností seberealizace
• Firemní automobil notebook, telefon, stravenky
• Nástup ihned/ dohodou
• Kancelář: Praha 10

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ s fotografií na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchodní společnost, která zabezpečuje distribuci a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (v oboru TZB výhodou)
• Technická zdatnost
• Zkušenosti s tvorbou rozpočtů výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost AJ pro čtení technické dokumentace
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
• Samostatnost i schopnost týmové práce
• Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
• Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3257757  Datum zveřejnění: 3.1.2018