Obchodně-technický konzultant

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, velkoobchodní společnost, která zabezpečuje distribuci a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních technologií, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Obchodně-technický konzultant.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
• Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a udržování vztahů se stávajícími
• Komunikace a vedení obchodních jednání s partnery
• Vytváření cenových nabídek na dodávky zařízení profese klimatizace, vzduchotechnika atd.
• Příprava/technická podpora zakázek pro přípravu a realizaci
• Aktivní propagace zastupovaných výrobců
• Posuzování a zpracování návrhů technických řešení
• Technické konzultace ve fázích přípravy a realizace
• Monitoring trhu a spokojenosti zákazníků
• Zodpovědnost za plnění stanovených obchodních cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti
• Práce na HPP/ IČO
• Zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + bonusy)
• Příležitost pro další profesní růst a vzdělávání s možností seberealizace
• Firemní automobil notebook, telefon, stravenky
• Nástup ihned/ dohodou
• Kancelář: Praha 10

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis v ČJ a AJ s fotografií na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchodní společnost, která zabezpečuje distribuci a dodávky vzduchotechnických a klimatizačních technologií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru (v oboru TZB výhodou)
• Technická zdatnost
• Zkušenosti s tvorbou rozpočtů výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost AJ pro čtení technické dokumentace
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
• Výborné vyjednávací a prezentační schopnosti
• Samostatnost i schopnost týmové práce
• Pečlivý a zodpovědný přístup k práci
• Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3257757   Datum zveřejnění: 3.1.2018