Mzdová/-vý účetní pro Slovensko

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kompletní zpracování personální a mzdové agendy podle slovenské legislativy
• správa dat ve mzdovém systému
• komunikace s úřady (SP, zdravotní pojišťovny, DÚ, úřady práce)
• poskytování interního poradenství vedoucím pracovníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP v zázemí silné a perspektivní společnosti
• dobré platové podmínky (40-45 000 Kč)
• týden dovolené navíc
• 13. plat
• zaměstnanecké slevy na široký sortiment vlastních výrobků (textil, drogérie, domácí potřeby a další)
• firmou hrazené jazykové kurzy
• masér na pracovišti
• zaměstnání v mladém kolektivu mezinárodní expandující společnosti
• nástup možný ihned
• pracoviště v sídle společnosti – Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost zabývající se prodejem textilu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mzdová/-vý účetní pro Slovensko.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodej textilu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ vzdělání
• praxi v oblasti personalistky a mezd SK min. 3 roky
• znalost mzdových předpisů a zákoníku práce
• znalost NJ vítána
• spolehlivost, flexibilita
• ochota učit se novým věcem

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3258226  Datum zveřejnění: 4.1.2018