Konstruktér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Uherské Hradiště
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruování pro společnost, která vyrábí a instaluje potravinářské stroje.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí zavedené a expandující společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a dynamický kolektiv
• Práce na HPP/ IČO
• Zajímavá a kreativní práce
• Možnost profesního a osobního růstu
• Zvyšování kvalifikace formou školení, mezinárodních výstav, účastí na instalacích po světě
• Zajímavé finanční ohodnocení, nadstandardní příplatky v závislosti na odvedené práci
• Nástup ihned/dohodou
• Místo výkonu práce: Uherské Hradiště

Informace o náboru

Pro našeho klienta, expandující společnost, která projektuje, vyrábí a instaluje potravinářské stroje po celém světe, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Konstruktér.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která projektuje, vyrábí a instaluje potravinářské stroje.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání
• Praxe na pozici konstruktér
• Znalost softwaru SolidWorks, Enovia není podmínkou
• Znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou
• Schopnost samostatné, ale i týmové práce
• Zodpovědný přístup k práci

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3259546   Datum zveřejnění: 2.1.2018