Účetní IFRS - částečný úvazek - Praha, Modletice

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účtování rozdílů ČÚS a IFRS
• Uplatňování účetních metod při klasifikaci a zaznamenávání finančních transakcí
• Provádění úkonů všeobecného a provozního účetnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost práce na zkrácený, nebo plný úvazek
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Benefity - Příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, firemní akce, 13. plat
• 1. pracovní smlouva na dobu určitou v délce 1 roku
• Firemní dopravu z metra Opatov
• Místo výkonu práce: Modletice u Prahy

Informace o náboru

Pro našeho klienta, oficiálního distributora strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní IFRS.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Oficiální distributor strojů a zařízení Cat® pro Českou republiku

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání ekonomického směru
• Znalost účetnictví
• Praxe s účtováním v IFRS
• Znalost angličtiny výhodou
• Smysl pro práci v týmu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3263046   Datum zveřejnění: 2.3.2018