IT administrátor (HTML/CSS)

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• IT správa webových projektů – nutná znalost HTML, CSS, základy JavaScript
• Samostatné řízení projektů, komunikace s klienty a subdodavateli
• Možnost rozvíjet vlastní nápady a řešení
• Práce s médii (video, zvuk, grafika)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost práce z domova (3x týdně kancelář, 2x týdně home office)
• Flexibilní pracovní doba
• Vyhrazený čas na inovace, rozjezd zcela nového projektu, firemní SIM karta i pro vlastní použití
• Plat 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
• Příjemný a přátelský kolektiv
• Příležitost rozvíjet se, učit se a být kreativní
• Práce na ŽL
• Zajímavé prostředí Pharma businessu
• Možnost pracovat v menší firmě, ne v korporaci
• Místo výkonu práce: Praha 1

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje výhradně na digitální komunikaci v oblasti zdravotnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT administrátor (HTML/CSS)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která se zaměřuje výhradně na digitální komunikaci v oblasti zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Alespoň 2 roky zkušeností v oboru IT nebo řízení projektů
• Dobrá znalost HTML, CSS a JavaScript
• Alespoň základní znalosti práce s grafikou
• Znalost problematiky PPC a SEO výhodou, nikoliv podmínkou
• Samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3264689  Datum zveřejnění: 3.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč