Personalista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kompletní vedení personalistiky pro příspěvkovou organizaci s 250 zaměstnanci
• Činnosti spojené s náborem zaměstnanců
• Výkaznictví směrem ke zřizovateli
• Úzká spolupráce s vedením organizace a účetním oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Platové ohodnocení dle dosažené kvalifikace a praxe
• Možnost přizpůsobit si začátek pracovní doby
• 5 týdnů dovolené
• Dotované stravování
• Příspěvek na rodinnou rekreaci, příspěvek na penzijní připojištění
• Možnost využití sportoviště, relaxačního centra a rekreačního areálu i pro rodinné příslušníky
• Odborná školení
• Místo výkonu práce: Praha 2

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

Pro našeho klienta, významnou příspěvkovou organizaci s více než stoletou tradicí, která poskytuje vzdělávací a sociální služby mladým lidem s tělesným a kombinovaným postižením, hledáme vhodné kandidáty na pozici Personalista.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání
• Praxe v HR minimálně 3 roky
• Zkušenosti s vedením personální agendy ve státní nebo příspěvkové organizaci výhodou
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost systému FLUX výhodou
• Samostatnost, pečlivost, komunikativnost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2

Kontakt

Kontaktní osoba: konzultant PŘEDVÝBĚR.CZ
E-mail: poslat životopis
ID: 3266143   Datum zveřejnění: 2.1.2018