IT Asset Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vyjednávat firemní potřeby pro zabezpečení probíhající technické podpory a ochrany aktualizací vybraných produktů – zajištění řádné údržby, podpory a včasného objednávání před expirací
• identifikovat příležitosti finančních úspor pro potřebné aktualizace, softwarové licence a servis
• spravovat smlouvy a udržovat dobré vztahy s prodejci
• shromažďovat informace pro sestavování rozpočtů, k inventuře softwaru, sumarizaci smluv a porovnání cen
• komunikovat prostřednictvím e-mailů, osobních střetnutí, skupinových meetingů a prezentací s koncovými uživateli, managementem a prodejci, a reagovat na požadavky uživatelů, manažerů a členů týmu
• aktivně spolupracovat s kolegy v ČR a dalších evropských zemích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní společnosti s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu
• Přátelský tým a rodinnou atmosféru
• Zajímavou a zodpovědnou práci ve spolupráci s ostatními odděleními napříč firmou
• Prostor pro vlastní iniciativu, možnost seberealizace a profesní rozvoj
• Zajímavé platové ohodnocení a další bonusy
• Notebook, mobilní telefon i pro soukromé využití
• Slevy na firemní výrobky a služby, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, občerstvení na pracovišti
• Flexibilní pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• Nástup dle dohody
• Moderní kanceláře: Praha 1

Informace o náboru

Pro našeho klienta, úspěšnou společnost s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu, hledáme zajímavého kandidáta na pozici IT Asset Manager.
Jako Asset Manager v rámci IT oddělení se budete podílet na nákupu softwaru, dodržování a obnovování údržby softwaru a řízením nákladů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Úspěšná společnost s klíčovým postavením na farmaceutickém trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání v oblasti IT, Business, financí
• Velmi dobré IT znalosti
• Angličtinu na komunikativní úrovni (osobní jednání, písemná, telefonická či skypová komunikace)
• Zkušenosti s IT asset managementem
• Zkušenosti v oblasti licencí, interpretováním termínů a podmínek
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Zvládání stresových situací a aktivní přístup k řešení daných situací
• Samostatnost, ale i schopnost týmové práce
• Ochota cestovat

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3266961  Datum zveřejnění: 2.1.2018