Prodejce na Slovensko - logistika

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí v mezinárodní přepravě a logistice
- Péče o svěřené stávající klienty
- Obchodní jednání se slovenskými i zahraničními obchodními partnery
- Zpracovávání interních poptávek
- Příprava prezentací, cenových kalkulací nabídek
- Konzultace v sídle společnosti v Praze

Zamestnanecké výhody, benefity

- Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní firmě
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Možnost osobního růstu
- Možnost práce z domova
- Automobil, notebook, telefon
- Místo výkonu práce: Bratislava

Informácie o výberovom konaní

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Společnost působící v oblasti mezinárodních přeprav a logistiky

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Min. 3-5 let zkušenosti z obdobné pozice (delší praxe výhodou)
- Podmínkou znalosti z oblasti logistiky, přepravy, spedice
- Zkušenosti z obchodu a obchodnický důvtip
- Schopnost rozvíjet obchod v letecké a námořní mezinárodní přepravě
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Výbornou znalost angličtiny
- Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word a Power Point)
- Řidičský průkaz sk. B
- Ochota cestovat v rámci Slovenska a EU
- Samostatnost a zároveň týmový duch

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vyhľadávaním kandidátov, pracovný portál, personálne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3277362   Datum zveřejnění: 3.1.2018