Service desk specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonické/emailové přebíraní servisních požadavků (requests)
• Analýza a řešení incidentů
• Proaktivní support
• Podílení se na rozvoji Service Desk nástrojů
• Spolupráce na projektech
• Správa dokumentů
• Komunikace a spolupráce s ostatními členy týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Týden dovolené navíc
• Stravenky
• Třísložková mzda složená ze základní mzdy, pohyblivé složky a bonusů v závislosti na plnění obchodního plánu
• Místo výkonu práce: Praha 4

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která je dodavatelem komplexních řešení v oblasti ICT od zálohování po bezpečnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Service desk specialist.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Řešení v oblasti ICT.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vzdělání SŠ/VŠ
• Znalosti na úrovní systémového administrátora (Microsoft Windows Server 2008 a vyšší či Linux)
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem (B1)
• Zabezpečení telefonické pohotovosti 24/7
• Samostatnost
• Ochota a schopnost učit se novým technologiím
• Zkušenosti s Messaging and collaboration technologiemi výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3277406   Datum zveřejnění: 3.1.2018