Administrátor-ka projektů – Referent-ka grantové sekce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola průběžných a závěrečných zpráv, komunikace s poskytovatelem podpory
• Zajišťování podkladů pro externí kontrolní orgány v případě kontrol projektu
• Zajištění dodržování termínů dle metodik a projektové dokumentace
• Kontrola a sledování čerpání nákladů na projekty
• Odpovědnost za přípravu podkladů pro účetní oddělení
• Administrativní podpora vývojového týmu – úzká spolupráce s řešiteli projektů a s účetními
• Příprava interní reporty pro účely projektového řízení
• Příprava pravidelné projektové zprávy pro jednotlivé poskytovatele dotace
• Aktivní vyhledávání nových výzkumných/grantových příležitostí
• Celková odpovědnost za granty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pružnou pracovní dobu
• Mladý kolektiv
• Plat 23.000 – 30.000
• 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
• Možnost profesního růstu
• Možnost spolupráce se zahraničími partnery
• Možnost výuky jazyků
• Možnost spolupráce na částečný úvazek - za adekvátně snížených výhod a mzdy
• Pracoviště Praha Bubeneč s výjezdy na provozovnu v blízkosti Prahy

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na řešení sběru 3D dat, jejich pokročilé zpracování a geodetické práce, hledáme pečlivého kolegu či kolegyni, na pozici: Administrátor-ka projektů – Referent-ka grantové sekce, který bude z pozice administrátora procházet celým pestrým dotačním procesem zajímavých vědeckých projektů. A to za podpory sehraného týmu, se kterým si bude rozumět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Společnost, která se specializuje na řešení sběru 3D dat, jejich pokročilé zpracování a geodetické práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost samostatné, konstruktivní a odpovědné práce, pečlivost, spolehlivost
• Schopnost týmové spolupráce, koordinační a komunikační dovednost
• Dobrá znalost práce s PC (Excel, Word, Internet)
• Znalost základů účetnictví
• Angličtina slovem i písmem
• Řidičský průkaz skupiny „B“ – aktivní řidič
• Odolnost vůči stresu
• Výhodou jsou zkušenosti s projekty OPPIK a TRIO

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3277496  Datum zveřejnění: 3.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 30000