Pracovník technické podpory

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řešení technických problémů našich zákazníků a partnerů
• Přípravu IT (servery, PC, aktivní síťové prvky, kamery, apod.) pro nové projekty a dohled nad jejich realizací
• Technické školení našich zákazníků a partnerů
• Práce na samostatných úkolech jako například analýza SQL databází, aplikačních logů a následná detekce problému a spolupráce s programátory na tvorbě opravy
• Testování nových funkcí a aplikací. Následný reporting na vývojové oddělení
• Technickou podporu našim obchodníkům a servisním pracovníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce na HPP
• Zaměstnání v úspěšné české společnosti
• Možnost služebních cest po celém světě
• Různorodou práci na zajímavých projektech
• Možnosti dalšího vzdělávání a školení v souladu s vývojem daného oboru
• Příjemný pracovní prostředím a sympatický kolektivem
• Firemní dny (sportovní a společensko-kulturní akce)
• Dobré platové ohodnocení
• Příspěvek na důchodové spoření
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, největšího tuzemského výrobce parkovacích systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Pracovník technické podpory.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Výrobce parkovacích systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením – pozice vhodná pro absolventy
• Dobrou znalost prostředí Microsoft Windows (instalace OS, práce s ovladači, instalace nových zařízení, základní síťová konfigurace...)
• Zkušenost s řešením standardních chyb v operačním systému MS Windows
• Základní znalost jazyka SQL
• Základní znalosti sítí (TCP/IP, LAN, WAN, Firewall, Routing...)
• Schopnost zvládat stresové situace a jejich řešení dle priorit
• Komunikační schopnosti na velmi dobré úrovni
• Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
• Zájem o moderní technologie a učení se novým věcem
• Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3277586  Datum zveřejnění: 3.1.2018