Frontend Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• tvorba webových aplikací pro nasazení v oblasti řízení tramvajového provozu, řízení městské dopravy, plánování dopravy apod.
• spolupráce v rámci projektového týmu (nové nápady a úžasná softwarová řešení)
• práce převážně na zahraničních projektech (smart transportation, smart cities)
• možnost růst, vymýšlet nové věci a inspirovat lidi okolo sebe

Zaměstnanecké výhody, benefity

• super kolektiv i příjmené firemní prostředí
• plat a bonusy podle Tvých schopností s možností růstu
• pro zkušené možnost služebního auta jako benefitu pro soukromé účely
• notebook, telefon dle vlastní volby
• možnost cestování do zajímavých destinací
• práci, která je vidět – důležité systémy pro tramvajové provozy v Praze, Evropě, i v zámoří
• možnost vložit do projektu svoje nápady
• flexibilní pracovní doba s možností home office
• 25 dní dovolené + sick days
• firemní akce, hospody, apod.
• Místo výkonu práce: Praha 8

Informace o náboru

Pro našeho klienta zabývajícího se tramvajovou technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Frontend Developer.

Spojuje nás nadšení pro tramvajové technologie. Pomáháme městům po celém světě provozovat tu nejlepší tramvajovou dopravu a milionům lidí tak pomáháme dostat se do práce, školy, na rande nebo do hospody.
Nejsme korporát ani startup. Jsme tu už přes 25 let a právě teď rozjíždíme nový tým, do kterého hledáme zkušeného Frontend developera, ale i několik juniorních developerů.
Pár developerských týmů už tu máme a jsou mezi nimi super lidi, kteří Tě mezi sebou uvítají, a během pár týdnů skvěle zapadneš do našeho světa.
A když budeš chtít a Tvoje práce bude dávat smysl, necháme Tě vybrat si i služební auto nebo další se skvělých bonusů. Výběr služebního počítače a telefonu je naprostá samozřejmost.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost zabývající se tramvajovou technologií, která na trhu působí již 25 let a pomáhá městům po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nadšení pro projekt, zájem o nové technologie
• ochotu vyrazit s náma občas i třeba na pár dní na cestu, abys viděl v praxi, jak systémy fungují (jezdíme do Holandska, Anglie, ale občas třeba i do Austrálie – není problém zůstat i pár dní navíc a cestovat)
• zkušenosti s HTML5, CSS3
• zkušenosti s Vue.js nebo jiným JS frameworkem výhodou (případně naučíme)
• znalost Gitu
• schopnost experimentovat a přicházet s novými nápady

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3278234  Datum zveřejnění: 4.1.2018