Účetní - Brno

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zadávání prvotních dokladů do účetního programu včetně jejich zaúčtování
• Příprava a zpracování bankovních příkazů, zaúčtování bankovních výpisů a účtování pokladny
• Kontrola závazků a pohledávek, příprava zápočtů
• Řešení pohledávek včetně předání podkladů na vymáhání advokátní kanceláři
• Měsíční uzávěrky rozvahových účtů a příprava podkladů pro auditora
• Zpracování přiznání k DPH a kontrolních hlášení
• Účtování pojistného, náhrad škod od pojišťoven včetně sledování plateb
• Vedení účetnictví dle platných zákonů, interních směrnic v rozsahu a termínech, které jsou v těchto směrnicích uvedeny
• Zpracování výstupů z účetnictví podle požadavků společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr v české stabilní společnosti
• Dynamickou a odpovědnou práci na zajímavých projektech, příležitost pro osobní a profesní růst
• Intenzivní péči během zkušební doby
• Mobil, notebook
• Různé benefity: jazykové vzdělávání, příspěvek na stravování, nápoje zdarma, slevy na firemní produkty a služby
• Místo výkonu práce : Brno

Informace o náboru

Pro našeho klienta, významnou českou společnost, která je na trhu přes 20 let a poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích technologií, doplňkových slaboproudých technologií, výzkumu a vývoje, hledáme vhodné kandidáty na pozici Účetní – Brno.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

významnou českou společnost, která je na trhu přes 20 let a poskytuje služby v oblasti zabezpečovacích technologií, doplňkových slaboproudých technologií, výzkumu a vývoje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomického

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• Praxe na pozici účetní min. 3 roky
• Znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů
• Dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel)
• AJ - základní
• Bezúhonnost
• VŠ vzdělání ekonomického směru - výhodou
• Znalost programu SAP - výhodou
• Řidičské oprávnění sk. B - výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3278284  Datum zveřejnění: 4.1.2018