Ambulantní prodejce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího výrobce a distributora obložených baget a sendvičů, působícího na trhu více jak 27 let, hledáme vhodné kandidáty na pozici Ambulantní prodejce

Náplň práce:
- VAŠE MISE - ROZVÁŽET ČERSTVÉ A CHUTNÉ BAGETY
- U NÁS MŮŽETE ŘÍDIT S CHUTÍ A NAVÍC SI HÓÓÓDNĚ DOBŘE VYDĚLAT
- zaškolíme vás tak, abyste nedělali chyby
- budete jezdit s firemním autem, o které se budete super starat
- budete rozváže naše produkty na trase
- budete mít možnost najít si další zákazníky a s nimi peníze navíc
- budete mít fajn partu a možná najdete i Martu...
- budete poctivě pracovat a my vám budeme poctivě platit
- budete se starat o prodejní místo, které musí vypadat vždy skvěle

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zázemí české, dynamicky se rozvíjející moderní společnosti, kde se z řidiče někdy stává ředitel
- práci na živnostenský list
- jasné podmínky odměňování
- plat 35 - 70 000 Kč

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

největšího výrobce a distributora obložených baget a sendvičů, působícího na trhu více jak 27 let

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- chuť cestovat a mít dobrou náladu
- praxe v řízení rozvážkových či dodávkových vozů výhodou
- výborné komunikační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3279365  Datum zveřejnění: 5.1.2018