Administrativní podpora obchodu s NJ nebo RJ– Dobříš

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Příprava zakázek a podpora pro obchodní zástupce
• Komunikace se zákazníky v Německy/Rusky mluvících zemích a podporou techniků a výroby v Dobříši
• Práce v účetním i obchodní softwaru
• Podpora obchodního ředitele a marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na HPP
• Mobilní telefon, PC, stravenky
• Plat dohodou
• Po zapracování možnost služebního vozu
• Místo výkonu práce: Dobříš

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta, společnost podnikající jako přední český výrobce vzduchotechnických a klimatizačních jednotek vlastní konstrukce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Administrativní podpora obchodu s NJ – Dobříš.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ nebo VŠ vzdělání
• Praxe na pozici nebo v oboru není nutná
• Německý jazyk/Ruský jazyk slovem i písmem na velmi dobré úrovni je nutností

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Vás strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudu splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultantky absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3281417   Datum zveřejnění: 8.1.2018