Specialista prodeje B2B

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání nových firemních klientů na základě vlastního mapování trhu B2B v EU a dalších zemích
• Rozvoj spolupráce a budování vztahů s novými i stávajícími obchodními partnery
• Vedení jednání a komunikace s klientem na úrovni liniových pozic až jednatelů firem
• Odpovědnost za plnění plánovaného objemu prodejů a marží
• Prezentace produktů a zjišťování konkrétních potřeb klienta
• Tvorba cenových nabídek a podkladů pro jednání

Zaměstnanecké výhody, benefity

• S námi se podíváte do zahraničí
• Práce pro úspěšnou společnost s významným postavením na trhu
• Zodpovědnou a samostatnou práci, která není stereotypní
• Možnost seberealizace, získání cenných pracovních zkušeností a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení (základní měsíční mzda + provize z obchodu)
• Možnost podílet se na rozvoji společnosti
• Mobil i pro soukromé účely
• Jazykové vzdělávání
• Stravenky, příspěvek na sport a relaxaci
• Firemní školení
• Životní pojištění
• Sleva na nákup našich produktů
• Skvělá parta
• Místo výkonu práce PRAHA

Informace o náboru

Pro našeho klienta, rodinou firmu, která se zaměřuje na výrobu oblíbených snídaňových cereálií hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista prodeje B2B.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rodinou firmu, která se zaměřuje na výrobu oblíbených snídaňových cereálií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Absolvent ekonomického oboru s předchozí praxí u studia, ideálně v obchodní sféře (zkušenost s obchodním jednáním vítána)
• Obchodní drive, proaktivita, otevřená mysl a chuť naučit se novým věcem
• Důslednost, samostatnost, tah na branku, vytrvalost a chuť pracovat na obchodních výsledcích
• Perfektní prezentační a prodejní dovednosti, výborné vyjednávací schopnosti
• Znalost cizích jazyků podmínkou: dobrá znalost AJ + ještě jednoho světového jazyka (denní komunikace s klienty slovem i písmem)
• MS Excel – pokročilá znalost
• Nadšení pro práci v exportním týmu
• Přátelskou povahu, která hezky zapadne do našeho týmu 
• Ochota cestovat do zahraničí
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3284527  Datum zveřejnění: 11.1.2018