Vedoucí plánování reklamních kampaní

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je již 9 let stabilní českou firmou na mediálním trhu hledáme Vedoucí plánování reklamních kampaní. Náš klient prodává televizní a online reklamu tematickým TV stanicím.

Náplň práce
• vedení týmu (4 lidí) na oddělení
• zodpovědnost za výsledky týmu
• správa a plánování reklamních kampaní
• dennodenní kontakt s klientem
• spolupráce s obchodním týmem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Zajímavá práce na HPP ve stabilní společnosti
• Pracovní doba po-pá, 9.00 – 17.00 hod.
• Stravenky, mobilní telefon
• Přátelské a moderní firemní prostředí
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha centrum (Václavské náměstí)

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

společnost, která je již 9 let stabilní českou firmou na mediálním trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• min. SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici min. 1 rok podmínkou (back office, admin support, client service)
• zkušenosti s vedením týmů
• smysl pro detail
• schopnost určit si priority
• samostatnost
• zkušenost z mediálního prostředí velkou výhodou
• týmový hráč, profesionální vystupování
• dobrá znalost MS office
• dobrá znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň slovem i písmem) – převažuje písemná forma

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3287186  Datum zveřejnění: 15.1.2018