Programátor/Analytik Java

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řešení pokročilých technologických úkolů v oblasti JAVA a J2EE vývoje (příp. C#, ASP .NET MVC)
• Vývoj a údržba vícevrstvých webových aplikací
• Pracovníkovi bude ponechána dostatečná volnost pro realizaci svých vlastních postupů a přístupů, při dodržení firemních pravidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající platové ohodnocení
• Možnost karierního růstu
• Neformální prostředí, příjemný pracovní kolektiv
• Mobilní telefon k osobnímu používání
• Výuku angličtiny a další plán školení v rámci osobního rozvoje
• Jiné benefity dle odpracovaných let u společnosti (příspěvek na internet z domu, příspěvek
• Nástup dle dohody
• Místo výkomu práce – centrum Brna

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost ryze český softwarehouse s 25ti letou tradicí na poli poskytování IT služeb a systémů, hledáme na pozici Programátor/Analytik Java

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost ryze český softwarehouse s 25ti letou tradicí na poli poskytování IT služeb a systémů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ, příp. SŠ vzdělání s praxí alespoň 2 roky na pozici programátora Java / J2EE (příp. C# .NET)
• Pokročilá znalost Spring MVC (příp. ASP .NET MVC), ORM (Hibernate/Ibatis), SQL (Oracle výhodou)
• Znalost alespoň jednoho webového frameworku
• Alespoň částečná znalost Maven, XML/XSL, HTML/CSS
• Znalost AJ alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
• Schopnost multitaskingu, pečlivost, analytické dovednosti, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3289861  Datum zveřejnění: 18.1.2018