Hlavní inženýr vodohospodářské infrastruktury

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Kontrola technologických částí projektové dokumentace
• Kontrola cenových kalkulací technologických dodávek
• Výkon technického dozoru a technologických částech staveb
• Kontrola plnění dodavatelských smluv (rozsah a kvalita dodávek, fakturace, harmonogram)
• Jednání o změnách projektu (vícepráce, méněpráce)
• Uplatňování reklamací vůči dodavateli
• Účast při uvádění technologických celků do provozu (případně zkušebního provozu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr: plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou
• Odpovídající platové ohodnocení
• Služební automobil, pc, telefon (možnost k soukromým účelům)
• Místo výkonu práce: Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí projekce, inženýrské práce, dodávky technologií vodohospodářských a bezvýkopových technologií, hledáme vhodného kandidáta na pozici Hlavní inženýr vodohospodářské infrastruktury.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ vzdělání vodního hospodářství
• Minimálně 4 roky praxe na obdobné pozici
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
• Výborná znalost práce s pc, MS Office
• Znalost Autocad programu
• Ochota cestovat
• Komunikativní jednání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3289890  Datum zveřejnění: 18.1.2018