Účetní pohledávek

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dohled nad koloběhem vydaných faktur
• Vystavování režijních faktur
• Účtování přijatých záloh,
• Účtování zrušení vydaných faktur
• Správa saldokont a řešení upomínek odběratelům
• Řešení pohledávek po splatnosti, upomínání, předání na inkasní agenturu, právníkům, správa konkurzních pohledávek
• Udržování a aktualizace kmenových dat odběratelů
• Odsouhlasování odběratelských účtů s podniky ve skupině a s třetími stranami
• Účtování přijatých a odchozích plateb, vratek
nami

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí prosperující společnosti, odborný růst, perspektivu,
• Motivující finanční ohodnocení,
• 1 týden dovolené navíc, 3 dny zdravotního volna,
• Příspěvek na stravování a penzijní nebo životní pojištění
• Příspěvek na jazykovou výuku a na sport (Multisport karta)
• Místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více jak 22letou působností na českém trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici Účetní pohledávek.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní koncern s více jak 22letou působností na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Odpovídající znalost účtování, účetních a daňových předpisů
• Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky výhodou
• Min. SŠ vzdělání
• Znalost MS Office, Word, Excel – zákl.funkce/konting.tabulky
• Znalost SAP výhodou
• Angličtina na komunikativní úrovni výhodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3291201  Datum zveřejnění: 21.1.2018