Category Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Category Manager

Náplň práce:
- zodpovědnost za uvedení nových výrobků na trh
- vylepšování souvisejících vnitřních procesů
- navýšení obratu ve svěřeném segmentu
- technická školení obchodních zástupců
- úzká spolupráce s marketingovým oddělením
- pravidelný reporting vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu ve stabilní firmě
- možnost podílet se na expanzi naší značky na českém trhu
- Zajímavé mzdové očekávání, bonusy, provize
- možnost seberealizace
- služební vozidlo
- notebook, mobilní telefon
- příspěvek na stravování
- Místo pracoviště: Praha / Vestec

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

společnost patřící mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na podobné pozici, nejlépe ve stejném nebo příbuzném oboru
- AJ nebo NJ (pokročilá) slovem i písmem
- uživatelská znalost PC
- řidičský průkaz sk. B
- oceníme komunikativnost, aktivní přístup a flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3296148  Datum zveřejnění: 25.5.2018