Obchodní zástupce Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- starost o stávající klienty
- aktivní hledání nových zákazníků
- monitoring trhu a konkurence
- aktivní, komunikativní a samostatný přístup
- lokalita Morava

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme zajímavou a různorodou práci v malém kolektivu ve stabilní firmě
- flexibilní pracovní dobu
- služební vůz, notebook a telefon
- příspěvek na stravování
- Místo pracoviště: Morava / Olomoucký kraj

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Obchodní zástupce Morava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

společnost patřící mezi největší světové výrobce mechanického zabezpečení

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání
- praxi obchodního zástupce v oboru mechanického nebo elektronického zabezpečení (případně příbuzném oboru)
- zkušenosti z reportingu a práce v CRM systémech - výhodou
- AJ nebo NJ komunikativní - výhodou
- uživatelská znalost PC
- řidičský průkaz sk. B
- čistý trestní rejstřík

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Adresa společnosti

PREDVYBER.CZ
Na Kozačce 1289/7
120 00 Praha 2
ID: 3296149   Datum zveřejnění: 23.3.2018