Daňový poradce / Daňová poradkyně

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• V týmu daňové divize budete spolupracovat se zkušeným daňovým poradcem a s kvalifikovanými asistenty
• Spolupráce s ostatními členy společnosti (účetní, právníci, auditoři, odborníci na oceňování a podnikové finance)
• Analýza situace klientů, starost o daňová přiznání českých i zahraničních klientů
• Řešení všech typů daní
• Komunikace s úřady a s klienty, poskytování daňového poradenství a konzultace k daňové legislativě
• Zapojení do due diligence projektů, do vedení týmu a do přímých jednání s klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce ve stabilní poradenské firmě s přátelským kolektivem lidí
• Práce na IČO/ HPP
• Zajímavá a komplexní praxe v různých aspektech daňového poradenství
• Odborná školení v návaznosti individuálním rozvojovém plánu
• Výborné platové podmínky (dle zkušeností) + širokou škálu finančních i nefinančních benefitů
• 5 sickdays, 2 dny placeného vánočního volna k dovolené navíc
• Telefon i pro soukromé užívání s paušálem volání, SMS a internetem
• Ovoce a nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce
• Možnost flexibilní pracovní doby a občasného home officu (dle dohody s nadřízeným)
• Studijní volno před odbornými zkouškami
• Nástup možný ihned/ dohodou
• Kanceláře na prestižní adrese Praha 1 s výbornou dopravní dostupností

Informace o náboru

Pro našeho klienta, českou nezávislou společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství, hledáme zajímavé kandidáty na pozici Daňový poradce / Daňová poradkyně.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Česká společnost, která poskytuje služby v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• VŠ ekonomického směru, ideálně se zaměřením na účetnictví a daně
• Alespoň 3 roky prokazatelné praxe poskytování daňového poradenství
• Angličtina na dobré úrovni je podmínkou, znalost němčiny výhodou
• Zkušenost s prací v MS Office (Excel včetně analytických nástrojů a funkcí)
• Všeobecný ekonomický přehled a zájem o trvalý rozvoj
• Aktivní zájem o obor a vysoká úroveň samostatnosti a spolehlivosti při řešení projektů
• Analytické myšlení, tvůrčí přístup, schopnost naslouchat a ptát se dříve, než nabídnete řešení, a schopnost formulovat kvalifikované závěry
• Reprezentativní vzhled, profesionální a příjemné vystupování, proklientský přístup a výborné komunikační dovednosti
• Schopnost dotahovat věci do konce, kontrola i sebekontrola a preciznost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Do předmětu emailu uveďte název pozice. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3300314  Datum zveřejnění: 16.3.2018