Projektový inženýr / junior project manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Pracovat na zakázkách dodávek jednotlivých zařízení i rozsáhlých technologických linek a spolupracovat s celým týmem naší společnosti od obchodníků, přes konstrukci, výzkum a vývoj, výrobu až po účtárnu.
• Plánovat, koordinovat a řídit projekty od přípravy až po realizaci
• Hledat technická řešení projektů – návrhy uspořádání strojů v technologické lince, řešení návazností na ostatní technologie
• Kontrolovat časový a finanční průběh projektů
• Hledat nové příležitosti pro zlepšování procesů, zvyšování kvality našich výrobků a služeb i pro vlastní profesní rozvoj

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Firemní kulturu rodinné společnosti s důrazem na vzájemnost a ochotu pomoci ostatním, a to i přestože jsme členem nadnárodní korporace.
• Profesně zajímavé a rozmanité úkoly - práce na projektech od začátku do konce
• Samostatnou práci v menším kolektivu – pozice je vhodná pro samostatné uchazeče, kteří plní cíle a nepotřebují každodenní vedení
• Profesní růst a vzdělávání – pozice nabízí možnosti uplatnění a dalšího posunu na složitější a komplexnější úkoly. Nedílnou součástí jsou školení, interní vzdělávání či výuka jazyků.
• Sociální program - příspěvek na penzijní / životní připojištění, fyzioterapie
• Flexibilní pracovní dobu – klouzavá pracovní doba přes týden, možnost prodloužených přestávek na oběd, možnost každý měsíc napracovat dodatečný den volna
• 5 týdnů dovolené
• Místo výkonu práce Praha 6 - dostupné MHD bus, parkování bezproblémové, možnost dojíždění na kole (šatna, bezpečná úschova kol)

Informace o náboru

Pro našeho klienta, strojírenskou společnost orientující se na průmyslové vážení a dopravu a dávkování sypkých hmot, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový inženýr / junior project manager.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- Strojírenská společnost orientující se na průmyslové vážení a dopravu a dávkování sypkých hmot.
- Součástí německého koncernu Schenck Process Group.
- V rámci koncernu tzv. Centrum kompetence pro alternativní paliva:
o vyvíjíme vlastní stroje pro hospodaření s drcenými plasty, biomasou, kaly a dalšími alternativními palivy,
o realizujeme projekty po celém světě – našimi hlavními zákazníky jsou cementárny, elektrárny a železárny.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ strojní nebo elektro – naše práce je převážně o technice a vyžaduje širší obzor, který lze většinou získat na VŠ, nicméně šikovný středoškolák s praxí se této pozice nemusí bát
• Praxi ve vedení projektů v oblasti technologií nebo projektování technologických celků 2 roky – důležité je orientovat se v problematice strojírenství nebo technologických celků a ani tolik nezáleží na tom, jestli máte zkušenosti jako projektant, projekt manažer nebo z práce při studiu
• Výborné organizační a komunikační schopnosti – organizace projektů a komunikace s kolegy a obchodními partnery
• Aktivní znalost anglického jazyka - denní e-mailová a telefonická komunikace se zahraničními partnery, včetně občasných služebních cest
• Ochotu cestovat v ČR i zahraničí - krátkodobé služební cesty, průměrně dvakrát za měsíc
• Znalost AutoCAD, MS Project, MS Office – je zapotřebí prohlédnout, případně upravit výkres, vytvořit kalkulaci nebo vyfiltrovat potřebná data v Excelu
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3302303  Datum zveřejnění: 5.2.2018