Vývojář ERP a aplikací

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co dělají?
• NavSherpa - www.navsherpa.com
• Dynamics 365 - www.microsoft.com/en-us/dynamics365/nav-overview
• Microsoft SharePoint - products.office.com/sharepoint/
• Microsoft Flow - flow.microsoft.com

Jaké technologie používají?
• Visual Studio CODE - code.visualstudio.com
• Developing in MS Dynamics NAV - msdn.microsoft.com/en-us/library/dd338764(v=nav.90).aspx
• Visual Studio - www.visualstudio.com
• Microsoft PowerApps - powerapps.microsoft.com/en-us

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Super kolektiv,
• Zajímavou a různorodou práci,
• Férové jednání,
• Účast na zahraničních technologických konferencích,
• Práci v profesionálně zdatném týmu,
• Odpovídající platové ohodnocení a možnost finančního růst odpovídajícího plnění cílů
• Místo výkonu práce : Brno

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost patřící mezi nejvýznamnější implementační partnery Microsoft Dynamics, do jejíž produktového portfolia patří Microsoft Dynamics NAV a AX, Dynamics 365, Microsoft SharePoint, Microsoft CRM, Microsoft Azure, PlannerOne, Jet Reports a Office 365 a vlastní integrační modul NavSherpa

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• znalost programovacího jazyku C# - ideálně v prostředí Visual Studio nebo Visual Studio CODE
• znalost objektového programování je výhodou
• Entusiasmus
• Dobré nápady
• Týmového ducha
• Chuť stále se rozvíjet
• Pracovitost
• Pasivní znalost anglického jazyka, aktivní znalost vítána

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3303807  Datum zveřejnění: 6.3.2018