Automechanik nákladních vozidel – Vestec

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Oprava nákladních vozidel - především návěsy a přívěsy včetně chladících boxů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Jistotu práce ve stabilní firmě s více jak 20-letou historií
• Partu lidí, kteří jsou nejen kolegové, ale i kamarádi
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• Pracovní doba – od pondělí do pátku na dvousměnný provoz: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00
• 25 000 Kč čistého/měsíc (nástupní plat první dva měsíce 20 000 Kč, další dva měsíce 24 000 Kč)
• Stravenky v hodnotě 85 Kč
• Dovolená 5 týdnů
• Prémie dle firemních výsledků
• Osobní ohodnocení dle vlastních výkonů
• Možnost rozšíření řidičského průkazu
• Pravidelná školení, odborný růst
• Firemní akce
• Místo výkonu práce Vestec

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost, která provádí servis nákladních automobilů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Automechanik nákladních vozidel – Vestec

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost, která provádí servis nákladních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení v oboru
• Praxe automechanika s nákladními automobily
• Výhodou: zkušenosti/vyučení v oborech autoelektrikář, autokarosář, autoklempíř

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3305271  Datum zveřejnění: 15.3.2018